O NAS

Razem tworzymy duet marzenie!


Jesteśmy parą taneczne i prywatnie. W naszym tańcu od razu zauważysz ogromną pasję i zaangażowanie w to, co robimy. Na codzień uczymy w Rzeszowie współpracując ze szkołą Taneczny Rzeszów, gdzie przekazujemy swoim kursantom wiedzę, jak tańczyć dobrze i czerpać z tańca radość. W weekendy odwiedzamy inne miasta, gdzie również szerzymy miłość do Bachaty. Naszym głównym celem jest poprawna technika ruchu i jego zrozumienie.

O NAS

Bachata Rzeszów Bachata Polska Warsztaty Bachaty Kurs Bachaty Rzeszów

Bachata Rzeszów Bachata Polska Warsztaty Bachaty Kurs Bachaty Rzeszów

CZEŚĆ, JESTEŚMY KAROLA I KAMIL!

TANCERZE I INSTRUKTORZY BACHATY SENSUAL

KAMIL - NIE MOŻE ŻYĆ BEZ BACHATY


Jestem najlepszym przykładem na to, że każdy może nauczyć się tańczyć. Moje taneczne początki były trudne, jednak pokonałem słabości i teraz nie wyobrażam sobie życia bez tańca. Zacząłem swoją przygodę z bachatą kilka lat temu i od tamtej pory non stop poznaję jej sekretne techniki. Kładę nacisk na nieustanny rozwój - swój oraz swoich podopiecznych. Największą frajdę zawsze czerpię z tańca stricte socjalowego, gdzie mogę dać się ponieść muzyce i emocjom.

Tańczę salsę crossbody (on1/on2) i bachatę w kilku jej odmianach - zaczynając od tradycyjnej dominikańskiej po wywodzącą się z Hiszpanii Bachatę Sensual. Uczyłam się i trenowałam pod okiem uznanych na całym świecie instruktorów w Hiszpanii (Pablo & Raquel, Luis & Andrea, Korke & Judit), na Bliskim Wchodzie (Maychael & Mayra) i w innych krajach Południowej Europy. 

Od 6 lat przekazuję swoją pasję i wiedzę jako instruktorka, od 3 lat w Rzeszowie. Wcześniej uczyłam w kilku szkołach tańca w katarskiej Dosze. 

KAROLA - TANCERKA Z KRWI I KOŚCI

Bachata Rzeszów
Swoja przygodę z tańcem zaczęłam już w dzieciństwie, kolejno odkrywając różne style. Przez jakiś czas trenowałam taniec towarzyski. Socjalowe tańce latynoamerykańskie odkryłam nieco później, ale kiedy je poznałam - oddałam im całe swoje serce.

O nas - Karrie & Kamil Bachata Rzeszów

@KARRIEKAMIL.BACHATA

KARRIE & KAMIL - BACHATA

WARUNKI KORZYSTANIA I CENNIK

GRUPA PODSTAWOWA

GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

PROJEKTY VIDEO

WARSZTATY I FESTIWALE

ZAJĘCIA SOLO

GRUPA ZAAWANSOWANA

O NAS

KONTAKT@KKBACHATA.PL

© 2024 KARRIE & KAMIL - BACHATA. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. 
ZAPROJEKTOWANE PRZEZ KARRIE & KAMIL - BACHATA