Pojedyncze wejściówki sprzedawane są tylko w miarę dostępności miejsc, w celu wyrównania proporcji na zajęciach.

8. Warunki korzystania z karnetów:

- Karnet obowiązuje na 4 kolejne zajęcia.

- Karnety sprzedawane są na pierwszych dwóch zajęciach danego miesiąca karnetowego. Na pierwszych zajęciach w pełnej cenie, na kolejnych zajęciach w cenie obniżonej o wartość jednych zajęć. Na kolejnych zajęciach (3 i 4 zajęcia miesiąca karnetowego) zakupić należy pojedyncze wejściówki (w miarę dostępności miejsc).

- Karnet należy wykorzystać w przeciągu 4 tygodni od daty zakupu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy z jakiegoś powodu zajęcia się nie odbywają. Wtedy ważność karnetu wydłuża się automatycznie.

- Jedne niewykorzystane zajęcia z karnetu przechodzą na kolejny miesiąc karnetowy tj. cena kolejnego karnetu zostanie obniżona o wartość jednych zajęć. Każda kolejna nieobecność nie ulega przeniesieniu. Niewykorzystane zajęcia można przenieść tylko na pierwszych zajęciach miesiąca karnetowego.

- Przed każdymi zajęciami karnet należy zwalidować tzn. musi zostać na niego naniesiona data wykorzystania. 

9. Polityka prywatności: 

Twoja prywatność jest dla nas bardzo ważna. Dlatego prosimy o zapoznanie się z zasadami, które przyjęliśmy, by jak najlepiej chronić Twoje dane osobowe. Jeżeli nie znajdziesz poniżej odpowiedzi na swoje pytania, napisz do nas – postaramy się pomóc.

- Kim jesteśmy: Administratorem danych osobowych jest Karrie & Kamil - Bachata. Kontakt: kontakt@kkbachata.pl.

 

- Jakie dane osobowe zbieramy: Dane osobowe pozyskujemy bezpośrednio od Ciebie. Wykorzystujemy Twój adres IP i dane o Twojej przeglądarce. Kiedy się z nami kontaktujesz, przekazujesz nam także najczęściej swój adres mailowy i telefon. Możesz także przekazać nam w wiadomości swoje imię, nazwisko lub inne dane. Przekazanie tych danych jest dobrowolne, ale (gdy mowa o IP, danych o przeglądarce czy adresie mailowym w czasie kontaktu) są one niezbędne abyśmy mogli czy to udzielić Ci dostępu do naszej strony czy odpowiedzieć na Twoją wiadomość. 

 

- W jakim celu zbieramy dane osobowe: Zbieramy dane osobowe w celach organizacji kursów i warsztatów oraz w przypadku otrzymania od Ciebie wiadomości, także w celu kontaktu z Tobą i odpowiedzi na Twoją wiadomość. 

 

- Jaka jest podstawa przetwarzania danych osobowych: Podstawą przetwarzania danych osobowych jest nasz uzasadniony interes – musimy być w stanie prowadzić statystyki naszej strony, a kiedy się z nami skontaktujesz musimy być w stanie odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

 

- Komu przekazujemy dane osobowe: Bardzo starannie dobieramy naszych partnerów. Chcemy współpracować tylko z najlepszymi. Dlatego też ograniczamy do minimum transfer danych do innych podmiotów. Przekazujemy je tylko szkole (Taneczny Rzeszów) z którą współpracujemy w celu organizacji kursów - jeżeli na taki kurs się zapiszesz. 

 

- Jakie są Twoje prawa: Masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, masz prawo ją w każdej chwili wycofać. Napisz do nas jeśli chcesz to zrobić. Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego na jej podstawie przed jej wycofaniem. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy się z nami skontaktować.

- Jak długo przechowujemy Twoje dane osobowe: Przechowujemy Twoje dane wyłącznie w okresie ich przetwarzania.

 

10. Informacje dodatkowe: 

Każde z nas osobno prowadzi działalność nierejestrowaną. Prowadząc działalność nierejestrowaną, nie jesteśmy przedsiębiorcami, zatem zgodnie z Kodeksem cywilnym zawierane umowy o świadczenie usług stanowią umowy-zlecenia. Od tych umów klient jako zleceniodawca powinien odprowadzić należne składki do ZUS. Korzystając z naszych usług, klient potwierdza, iż zapoznał się z tą informacją oraz z obowiązkami jakie niesie korzystanie z usług wykonywanych w ramach działalności nierejestrowanych. 

WARUNKI KORZYSTANIA I CENNIK

Bachata Rzeszów Bachata Polska Warsztaty Bachaty Kurs Bachaty Rzeszów

Bachata Rzeszów Bachata Polska Warsztaty Bachaty Kurs Bachaty Rzeszów

Regulamin korzystania z systemu rezerwacji oraz zajęć tanecznych organizowanych przez Taneczny Rzeszów:

 

1. System rezerwacyjny na stronie kkbachata.pl warsztatów oraz lekcji indywidualnych umożliwia zarezerwowanie miejsca oraz terminu na warsztaty oraz lekcje indywidualne z nami. Nie jest wykorzystywany do sprzedaży produktów ani usług. Nie umożliwia bezpośredniej płatności za rezerwację.

2. Rezerwacja miejsca i terminu lekcji indywidualnych: rezerwacji można dokonać przez nasz system rezerwacyjny. Opłata musi zostać wykonana z wyprzedzeniem poprzez system płatności (payment link). Rezerwacje z nieopłaconą salą przez 24 h od rezerwacji zostają anulowane i ponownie są dostępne do rezerwacji na stronie.

3. System płatności: Operatorem płatności jest Stripe, Inc., gdzie dostępne są następujące metody płatności: kod BLIK, karta, Apple Pay, Google Pay za pomocą payment linku. Umożliwiamy płatność przelewem tradycyjnym. Szczegóły płatności, są przesyłane na maila po dokończeniu rezerwacji lub rezerwacja jest dokonywana bezpośrednio poprzez payment link.

4. Opłaty za rezerwację sali: w celu rezerwacji lekcji indywidualnych konieczne jest wniesienie opłaty rezerwacyjnej za wynajem sali w kwocie 30 zł za 1 h. Opłata ta wnoszona jest przez nas bezpośrednio do właściciela sali i nie podlega ona zwrotowi w przypadku rezygnacji.

5. Zwroty i anulacje:

- w przypadku lekcji indywidualnych: jeżeli lekcja została opłacona z góry, to zwrotowi podlega tylko kwota należna za lekcję. Koszt wynajęcia sali nie podlega zwrotowi.

- w przypadku warsztatów: rezerwacji nie można anulować. Natomiast można ją przenieść bez opłat na inną osobę, co pozostaje w gestii rezerwującego. Należy nas poinformować o tym fakcie.

- w przypadku voucherów: voucher indywidualny nie podlega zwrotowi. Można go jednak na własną rękę odsprzedać osobie trzeciej. Należy nas poinformować o tym fakcie.

- w przypadku opłaty rezerwacyjnej przy zapisie na kurs nie podlega ona zwrotom w wypadku rezygnacji.

6. Warunki korzystania z zajęć tanecznych:

- uczestnictwo w zajęciach możliwe jest jedynie po wcześniejszym zapisie/rezerwacji,

- na salach obowiązuje obuwie zmienne,

- sale są przez nas podnajmowane na czas trwania zajęć, toteż nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione na ich terenie.

7. Ceny karnetów i wejściówek na zajęcia K&K Bachata organizowane przez Taneczny Rzeszów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@KARRIEKAMIL.BACHATA

KARRIE & KAMIL - BACHATA

WARUNKI KORZYSTANIA I CENNIK

GRUPA PODSTAWOWA

GRUPA ŚREDNIO ZAAWANSOWANA

PROJEKTY VIDEO

WARSZTATY I FESTIWALE

ZAJĘCIA SOLO

GRUPA ZAAWANSOWANA

O NAS

KONTAKT@KKBACHATA.PL

© 2024 KARRIE & KAMIL - BACHATA. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE. 
ZAPROJEKTOWANE PRZEZ KARRIE & KAMIL - BACHATA